Elastyczna Pożyczka bez dokumentów

Pożyczka bez dokumentów

Teraz pierwsza rata za darmo. Możesz pożyczyć do 10 000 zł bez zbędnych dokumentów. Do kwoty 7 000 zł nie potrzebujesz zaświadczeń o dochodach. W Zaplo wniosek złożysz całkowicie online a koszty pożyczki poznasz natychmiast.

Wszystko to sprawia, że ta oferta na rynku ofert pozabankowych jest warta uwagi. Pożyczki udzielane sa bez zastawu i poręczeń. Wystarczy przejść pozytywnie proces weryfikacyjny i bardzo szybko można cieszyć się z dodatkowych pieniędzy na rachunku bankowym.

>> wnioskuj o pożyczkę poznaj więcej szczegółów

Jak zawnioskować o pożyczkę po raz pierwszy ?

 

To bardzo łatwy i szybki proces. W pierwszym kroku należy  skorzystać z kalkulatora.  Za pomocą suwaków wybrać należy kwotę pożyczki i miesięczną ratę, jaka odpowiada wymogom. Można tak ze samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola. Sposób jest dowolny dla składającego wniosek Następnie uzupełniamy formularz rejestracyjny i wypełniając dane we wniosku.

Najważniejsze warunki jakie trzeba spełnić aby uzyskać pożyczkę

 

Wystarczy, że:

  • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
  • jesteś w wieku od 21 do 70 lat,
  • Twoje miejsce stałego zamieszkania znajduje się w Polsce,
  • posiadasz zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki,
  • nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (w tym Biuro Informacji Kredytowej),
  • uzyskasz pozytywną ocenę podczas badania Twojej zdolności kredytowej,
  • posiadasz konto bankowe

Wartością dodaną do oferty są bogate informacje, które można znaleźć na profilu klienta i dotyczą aktualnie zaciągniętej pożyczki jak i nowych atrakcyjnych ofert.

 Dzięki temu, można na bieżąco śledzić, kwotę jaka pozostała do spłaty oraz czy możesz skorzystać z ofert specjalnych. Ponadto, aby ułatwić terminową spłatę pożyczki, co miesiąc będziesz otrzymywać przypomnienia o terminie płatności.