Super Credit – Pożyczamy bardzo szybko

Kolejna propozycja na rynku. Firma Super Credit, która działa także w Polsce oferuje szybki pożyczki z dosyć bogatymi możliwościami spłat oraz wysokości zaciąganej kwoty pożyczki.

SuperCredit jest marką należącą do Axcess Financial Poland Sp. z o.o. Produkty oferowane w Polsce przez Axcess Financial Poland Sp. z o.o. występują zarówno pod marką Axcess Financial, jak i SuperCredit. Spółka ta jest spółką polską, zarejestrowaną w Polsce i podlegającą polskim przepisom prawa.

Oferta pożyczek to całkiem spory wachlarz możliwości, który  dostosowany jest do potrzeb osoby, która szuka wsparcia finansowego. Można skorzystać z szybkiej pożyczki typu chwilówka, którą jako nowy klient otrzymamy w kwocie do 1000 zł. Stali klienci mogą starać się  o pożyczkę do 1500 zł. W ofercie przygotowana została także propozycja dla osób, które szukają większej kwoty z minimum formalności. To polecane pożyczki wieloratalne do 5 000 złotych.

 

>Tutaj znajdziesz więcej informacji oraz złożysz wniosek

Najszybszą droga aby otrzymać pożyczkę jest złożenie wniosku przez Internet. Złożenie wniosku jest bardzo proste. Skorzystaj z  kalkulatora pożyczki. Wybierz interesujący Cię okres pożyczki i jej kwotę. O d razu widzisz koszty i kwotę do spłaty, a jeśli wszystko będzie dla Ciebie jasne i zrozumiałe, po prostu wypełnij wszystkie kroki wniosku.
Do wypełnienia wniosku o pożyczkę przez Internet będziesz potrzebować: dowodu osobistego, telefonu komórkowego, adresu e-mail i własnego konta bankowego.

Pożyczki w Super Credit są w pełni bezpieczne. Nowe Pożyczki to nowe możliwości, dlatego zapraszamy do składania wniosków.

W przypadku pozytywnej weryfikacji wniosku i podjęcia decyzji o udzieleniu pożyczki pieniądze są automatycznie przelewane na konto bankowe klienta szybkim przelewem, tj. usługą dostarczaną przez operatora BlueMedia. Nasze doświadczenia dowodzą, że zajmuje to zwykle około 1 minutę, jednak czas realizacji przelewu zależy od banku w jakim masz rachunek.