Ratalna pożyczka na 48 miesięcy

Ratalna pożyczka gotówkowa w kwocie do 12000 zł na 48 miesięcy. Nowa oferta przygotowana przez instytucję finansową Funeda. To dogodny i szybki sposób na sfinansowanie Twoich potrzeb w każdym zakresie. Do złożenia wniosku potrzebujesz jedynie konta w banku z dostępem do bankowości elektronicznej i telefonu komórkowego.

Z myślą o klientach,  specjaliści z branży pożyczek konsumenckich, stworzyli nowoczesny produkt finansowy, z którego możesz korzystać bez wizyty w oddziale i dostarczania dokumentów. Szanując Twój cenny czas,  decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz już w ciągu kilkunastu minut. Pieniądze przelewane są  na Twoje konto bankowe od razu po otrzymaniu pozytywnej decyzji. Pożyczkę w Funeda.pl możesz spłacać w dogodnych miesięcznych ratach lub w całości w dowolnym momencie.

  • Możesz pożyczyć od 2000 PLN do nawet 12000 PLN
  • na okres od 12 do 48 miesięcy
  • musisz posiadać obywatelstwo polskie
  • wymagany zakres wieku to 20-70 lat

>zainteresowała Cię  ta oferta – odwiedź stronę pożyczkodawcy i poznaj szczegóły

Pożyczkę możesz otrzymać już w chwilę po uzyskaniu pozytywnej decyzji. Przelew zostanie wykonany za pośrednictwem operatora płatności, który ekspresowo prześle pieniądze bezpośrednio na Twoje konto bankowe z pominięciem sesji ELIXIR. Oznacza to, że już nawet w kilka minut możesz cieszyć się dostępnymi środkami, jeżeli wniosek składałeś w godzinach pracy Funeda.