Pożyczka na oświadczenie

Pożyczka na oświadczenie do wysokości 25 000 zł.

Taką propozycję przygotowała firma Takto Finanse. To Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu. Firma jak można się dowiedzieć jako jeden  z celów postawiła sobie stworzenie najlepszego produktu, który łączy najlepsze cechy pożyczek oferowanych przez inne podmioty.

Główne podstawy to wysoka kwota i długi okres spłat (nawet 36 miesięcy) oraz elastyczna ocena zdolności kredytowej Klientów. Dzięki temu można stwierdzić, że obecnie jest to jedna z lepszych ofert na rynku  w sektorze pożyczek pozabankowych. Jest dostępna i dobrze dopasowana do indywidualnych potrzeb Klientów. Takto jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych – instytucji zrzeszającej spółki finansowe w Polsce, co gwarantuje działania w sposób etyczny i zgodny z Zasadami Dobrych Praktyk.

>Tutaj możesz poznać więcej informacji

Super Opinie:

„Chyba jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł. „

Ramowe warunki do zyskania pożyczki to:

  • masz od 18 do 75 lat
  • jesteś obywatelem Polski
  • posiadasz ważny dowód osobisty
  • zarabiasz minimum 500 zł netto
  • nie masz aktualnych zajęć komorniczych oraz zadłużeń w BIG lub BIK

Takto Finanse jasno i rzetelnie i co ważne od samego początku przedstawia całkowite koszty związane z pożyczką. Firma klarownie przedstawia swoje warunki oferując w zamian pożyczkę bez zbędnych formalności. Elastyczna ocena zdolności kredytowej stwarza zdecydowanie lepsze szanse na uzyskanie gotówki niż w przypadku szablonowych i wręcz żelaznych zasad bankowych.

Maksymalna kwota

jaką możemy pożyczyć to 25.000 zł na okres nawet 3 lat. Okres 36 miesięcy sprawia, że wysokość rat kredytowych jest mniejsza i tym samym nie obciąża zbyt mocno miesięcznego budżetu pożyczkobiorcy.

Minimalna kwota

to tylko 500 zł i możemy ją pożyczyć na minimalny okres 6 miesięcy. Przy tak prostym złożeniu wysokość miesięcznej raty będzie oscylować w okolicy 120 zł.

Na uwagę zasługuje również bogata i różnorodna forma kontaktu z każdym klientem. Do wyboru mamy tradycyjny kontakt telefoniczny, w którym to konsultant dzwoni do pożyczkobiorcy. Można kontaktować się również za pomocą formularzy online. Bardzo ciekawe jest również zamówienie rozmowy telefonicznej bezpośrednio ze strony korzystając z dogodności kontaktu w 28 sekund. Na plus są również szerokie godziny przyjmowania i obsługi interesantów.