Pożyczamy 10.000zł przez Internet na 7 lat

Pożyczamy 10.000zł przez Internet na 7 lat.

Skorzystaj z kredytu gotówkowego oferowanego przez BGŻ BNP Paribas ze stałym oprocentowaniem już od 0%. Wstępna decyzja kredytowa bardzo szybko. Otrzymasz ją niezwłocznie po złożeniu wniosku kredytowego.Dostępna kwota kredytu od 1 000 zł do 120 000 zł z możliwością rozłożenia spłaty kredytu nawet na 84 miesiące (minimalny okres kredytowania to 6 miesięcy).

Aby złożyć wniosek o kredyt gotówkowy wystarczy wypełnić i przesłać formularz kredytowy dostępny na stronie:

>>Tu Wniosek kredytowy dostępny on-line:

  • kredyt do 10 000 zł (całkowita kwota kredytu) dostępny w pełni przez Internet – wystarczy że wybierzesz elektroniczny sposób podpisania dokumentów kredytowych*
  • w przypadku kredytu powyżej 10 000 zł (całkowita kwota kredytu) – podpisanie dokumentów kredytowych następuje w dowolnym oddziale Banku*
  • możliwość wypełnienia wniosku kredytowego lub elektronicznego podpisania umowy nawet na tabletach i smartfonach
  • wstępna decyzja kredytowa niezwłocznie po złożeniu wniosku

Wystarczą 4 szybkie i proste kroki, aby pieniądze znalazły się na Twoim rachunku. Nie musisz wychodzić z domu. Kredyt do 10 tys. zł możesz uzyskać całkowicie online.

Wypełniając wniosek przez internet od razu otrzymujesz wstępną decyzję kredytową. Jeżeli wszystko będzie prawidłowo przebiegało i będzie ona pozytywna, to dołączasz zeskanowane wskazane dokumenty, które potwierdzają dane, które zostały  wprowadzone we wniosku. Kredyt udzielany jest w oparciu o ostateczną decyzję kredytową podjętą na podstawie przesłanych przez Ciebie informacji i dokumentów.