Pożycz z gwarantem – akceptacja negatywnej historii kredytowej

Ciekawa propozycja Rapida Money, firma która działa od 2005 roku w Wielkiej Brytanii a obecnie wkroczyła do Polski.  Jest to jedna z niewielu firm, która przygotowała pożyczki dla osób z negatywną historią kredytową.  Rapida Money staje się szybko rozpoznawalna jako najlepszy wybór w Polsce, dla osób których wnioski zostały odrzucone przez bank.

Jak to działa ?

Warunki są jasne. Jeśli masz kogoś, kto za Ciebie poręczy, Twoja negatywna historia kredytowa nie ma  znaczenia! Wystarczy, że Twój gwarant jest właścicielem nieruchomości i zgodzi się uiścić raty kredytu, gdy Ty będziesz miał kłopoty z jego spłaceniem. Jeśli znajomi i rodzina uważają, że jesteś godny zaufania, firma udzieli CI pożyczki.

>Tutaj możesz złożyć wniosek

Gwarantem może być każdy, kto jest obywatelem polskim, między 18 a 75 rokiem życia. Wymagana jest także dobra zdolność kredytowa i posiadanie własnej nieruchomości.

Ile możesz pożyczyć ?

Pożyczki udzielane są na maksymalny okres 48 miesięcy, a największa kwota jaką możesz otrzymać to 25000 zł.  Stopa oprocentowania pożyczki jest stała i wynosi 10% w skali roku . Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 46,1 %

Pożyczka w Rapidamoney jest szybka i łatwa

Aby ją uzyskać trzeba wykonać pierwszy krok, którym jest wypełnienie i podpisanie online  5-cio minutowego formularza zgłoszeniowego. Po zaakceptowaniu zgłoszenia wysyłany jest link dla gwaranta. Gwarant wypełnia i podpisuje swoją część aplikacji.

Pożyczkobiorca wraz z gwarantem proszeni są również o wypełnienie prostego formularza online dotyczącego dochodów oraz miesięcznych wydatków. Pomaga nam to upewnić się, że obydwie osoby będą w stanie spłacać raty kredytu.

Więcej informacji znajdziesz oraz odpowiedzi na pytania znajdziesz >klikając tutaj<

Pożyczka może być przyznana osobie w wieku 18-75 lat, która zamieszkuje na terenie Polski . Pożyczkobiorca nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz musi wykazać zdolność do pokrycia miesięcznej raty. Potrzebny będzie również znajomy lub członek rodziny, który zgodzi się być Twoim gwarantem.