Pierwszy kredyt zupełnie bezpłatnie – pożyczka przez sms

Co trzeba wiedzieć o szybkim kredycie ? Szybki kredyt przez SMS z Credit.pl to nie drogie sms-y. Szybki kredyt to bardzo proste rozwiązanie potrzeb finansowych na przykład w przypadku niespodziewanych problemów finansowych. Wniosek o szybki kredyt  mogą składać wszystkie osoby, które spełnią wymagane warunki. Mogą to być osoby fizyczne, które ukończyły 20 lat. Wniosek o kredyt składany jest przez Internet

Tutaj znajdziesz wniosek o szybki kredyt

Szybkie kredyty są także nazywane chwilówkami, pożyczkami ekspresowymi z uwagi, że są udzielane zwykle na krótki okres czasu a kwoty pożyczek są stosunkowo niewielkie.  Obecnie trwa promocja i pierwszy kredyt do wysokości 800 zł możesz otrzymać bez odsetek. Oznacza to, że oprocentowanie wynosi 0% , a każda osoba, która otrzyma pieniądze oddaje dokładnie tyle samo ile pożyczyła.

Kredyt uzyskasz bez zastawu i poręczeń a maksymalna kwota wynosi 3000 zł. Kolejnym wymaganym warunkiem  przez Credit.pl jest wiek kredytobiorcy, który wynosi od 20  do 65 roku życia.

Wnioski rozpatrywane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 20:00 a w soboty i niedziele od 10:00 do 20:00. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze na konto otrzymasz bardzo szybko.