Nie sprawdzamy BIK – Zaufany pożyczkodawca

Bardzo mało firm pisze wprost, że nie sprawdzają baz BIK. Jednak freezl jak możemy przeczytać w ich ofercie nie weryfikuje historii swoich klientów w biurze informacji kredytowej. Czy to oznacza, że każdy otrzyma u nich pożyczkę ? Oczywiście, że nie. Freezl dokonuje własnej oceny każdego klienta do możliwości spłaty zobowiązania. Jest to zdrowa praktyka, która pozwala na bezpieczną obsługę klientów, którzy będą w stanie spłacić pożyczkę. Najważniejszym kryterium jest jak niemal w każdym takim przypadku osiąganie dochodu.

Klienci, którzy skorzystają z darmowej weryfikacji bardzo szybko przekonają się, czy spełniają kryteria. Już setki klientów – skorzystało z szybkiej, pozabankowej i jednocześnie bezpiecznej formy pożyczki. Od teraz nie musisz spełniać wygórowanych wymagań banków, żeby uzyskać pomoc finansową. Wypełnij formularz z  minimum danych, a pieniądze otrzymasz jeszcze tego samego dnia.

>Tutaj sprawdzisz czy otrzymasz pożyczkę

Pożyczki na zamówienie? To przeszłość. Freezl oferuje Tobie szybką gotówkę na zaledwie jedno kliknięcie i możesz zrobić to w automatyczny sposób przez internet.  Wybierasz kwotę i okres spłaty pożyczki – 500, 1000 czy 5000 zł – to zależy od Ciebie, ile potrzebujesz. Podczas składania wniosku zaznaczasz na  pasku wysokość pożyczki i wybierasz termin, w jakim zamierzasz ją spłacić.  Całkowity koszt pożyczki, razem z opłatami dodatkowymi wyświetli Ci się niemal natychmiast.

Dla każdego klienta freezl dostępna jest możliwość uzyskania co piątej pożyczki za darmo. Jeżeli właśnie wpadłeś w dołek finansowy lub po prostu jesteś zapracowany i zabiegany, nasza pomoc będzie dla Ciebie doskonałą alternatywą. Nie trać czasu na zamartwianie się, sprawdź czy otrzymasz wsparcie w postaci pożyczki bez BIK.